Restauracja Wesela-porady Jak wybrać zespół na wesele?
Restauracja Wesela-porady Jak wybrać zespół na wesele?

Mapka dojazdu

mapa golden-timetop-ok

PDF Drukuj Email

 

Wybieramy zespół na wesele

Organizacja wesela to prawdziwe wyzwanie dla pary młodej, pozwalające sprawdzić ich zdolności organizacyjne, jak i zgodność upodobań oraz skłonność do kompromisów. Prawdziwym egzaminem dla narzeczonych jest także wybór muzyki.

Rozpoczynając organizowanie wesela, powinniśmy zacząć od określenia naszych wymagań czy oczekiwań względem sali, wystroju jej wnętrza, weselnego menu, a także muzyki. O ile pierwsze trzy elementy są bardzo istotne, by wesele uznać za udane, o tyle ostatni z nich, czyli zespół weselny, jest wręcz gwarantem szampańskiej zabawy i wspominania dnia ślubu i przyjęcia weselnego jako jednego z najpiękniejszych momentów w życiu.

Dlatego też, równocześnie z poszukiwaniem sali, należy rozpocząć poszukiwanie odpowiadającego nam zespołu muzycznego (jeśli decydujemy się na takowy) bądź też DJ-a (jeśli wolimy muzykę z płyt).
Musimy pamiętać, że dobry zespół weselny ma zarezerwowane terminy z dużym wyprzedzeniem, dlatego też najlepiej upewnić się, czy będzie on dostępny w dniu naszego ślubu, a także zadbać o podpisanie umowy i pamiętać o wpłaceniu zadatku. Wówczas zyskujemy zabezpieczenie w przypadku, gdyby z pewnych powodów zespół odmówił współpracy. Choć odszkodowanie nie będzie oczywiście wystarczającym zadośćuczynieniem, zawsze stanowi pewną rekompensatę za ewentualne problemy. Podpisując umowę, zaznaczmy także jaki rodzaj muzyki wybieramy – jeśli zespół ma w swojej ofercie kilka zestawów muzyki, wpiszmy numer zestawu. Dodatkowo możemy zapytać o możliwość zamówienia Naszych ulubionych bądź też ważnych dla nas piosenek – zwykle zespoły są na tyle elastyczne, że chętnie przygotują specjalnie dla nas określone piosenki weselne, nawet jeśli wcześniej nie były w ich ofercie.

zespol obraz

-------------------------------------------

Artykuł: Wybieramy zespół na wesele pochodzi z serwisu www.wieszak.net

-------------------------------------------
O Autorze

Marek 

Galeria losowa

dsc_3960_resize.jpg

Rezerwacje

poprzednim miesiącu grudzień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2
week 49 3 4 5 6 7 8 9
week 50 10 11 12 13 14 15 16
week 51 17 18 19 20 21 22 23
week 52 24 25 26 27 28 29 30
week 1 31

Imieniny

Dzisiaj jest
Sobota
15 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Krystiana, Nina, Walerian, Waleriana, Wolimir
Do końca roku zostało
17 dni